Ubytování

Naše nově zrekonstruovaná chalupa U Krákory nabízí až 26 lůžek. Celkem v 5 pokojích a jednom apartmánu po 6 lidí. 
Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a je vybavený TV a WIFI. V chalupě je společenská místnost a plně vybavená kuchyň - lednice, mrazák, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice a nádobí. Po dohodě předem lze zajistit i výčepní zařízení. Hosté mají k dispozici lyžárku/kolárnu a přístup na terasu. 
Auta mohou parkovat na soukromém parkovišti 20 m od chalupy, celkem 6 parkovacích míst. V zimě je k dipozici venkovní gril pod terasou.Celoročně sauna  za mírný poplatek.
V létě je k dospozici terasa, bazén, gril, hříště na volejbal a nohejbal. 

V zimě preferujeme týdenní pobyty, ale po dohodě lze délku ubytování změnit. Hosty prosíme, aby dodrželi časy ubytování od 14 hodin, odjezd do soboty 10 hodin.
Více informaci k ubytování najdete v ceníku.

UBYTOVACÍ ŘÁD 

Zima

Pokud k nám přijedete v zimě, je to od chalupy asi 300 metrů na lanovku a 50 m na sjezdovku. ( Na lyžích od chalupy a zpět k chalupě)  Skiareál Bubákov - Herlíkovice. Areál je uměle zasněžovaný a má i osvětlení, takže bývá v provozu noční lyžování. K dispozici je i lyžařská škola pro děti i dospělé, snowpark, pujčovna a servis lyžařského vybavení.
Kousek je to i na běžecká tratě, které vedou na Benecko, Hormí Mísečky a do Špindlerova Mlýna.

Léto

V létě můžete využít volejbalové hřiště, trampolínu nebo bazén. V okolí je velké množství tras jak pro pěší turistiku, tak pro cyklisty. Můžete využít mapu a trasy cyklobusů.